За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 224 грн,а за 1кг печива і 4 кг цукерок-272 грн.Скільки

коштують 1 кг цукерок і 1 кг печива?❗️❗️❗️❗️ Срочно ❗️❗️❗️❗️Пожалуйста очень надо помогите умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

Нехай 1 кг печива коштує x грн, а 1 кг цукерок — y грн. Складемо систему рівнянь:

\begin{cases} 2x+3y=224 \\ x+4y=272 \end{cases}

Помножимо друге рівняння системи на –2 та складемо з першим:

\begin{cases}2x+3y=224 \\ -2x-8y=-544 \end{cases}\\ \begin{cases}2x+3y=224 \\ -5y=-320 \end{cases}\\5y=320\\y=320:5=64\\2x+3 \cdot 64=224\\x+3 \cdot 32=112\\x=112-96=16

Відповідь: 1 кг печива коштує 16 грн, а цукерок — 64 грн.