туристичну групу із 42 осіб розселили у двомісних і двомісних номерах .всього було зайнято

16номерів. скільки було зайнято двомісних і тримісних номерів? Пж срочно нада здать до15:20 даю все Бали чесно

Ответы на вопрос

Отвечает Зингаева Лиза.

Відповідь:

(6,10)

Пояснення:

Нехай х-двомістних

           у- тримістних

Сккладаємо систему:

х+у=16

2х+3у=42

х=16-у

2х+3у=42

2(16-у)+3у=42

у=10

х=16-10

х=6

Відповідь:(6;10)

Відміть як краще, плізз