Різниця двох чисел дорівнює 10 а різниця їх квадратівстановіть 240 знайдіть ці числа 1)4 та 14 2)

5 та 15 3) 6 та 16 4)7 та 17

Ответы на вопрос

Отвечает Юнаковский Илья.

Ответ:

(17; 7)

Объяснение:

х-у=10

х²-у²=240

х-у=10

(х-у)(х+у)=240

х-у=10

10(х+у)=240

х-у=10

10х+10у=240

х-у=10

х+у=24

2х=34;  х=17

17-у=10; у=7