Для функції f(x)=4x^3 знайдіть первісну, графік якої проходить через точку А (0;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

F(x) = x^4 + C

за умовою  х = 0 тоді маємо рівність

1 = 0^4 + C

рівність буде тотожністю при С=1

Шукана первісна

F(x) = x^4 + 1

Объяснение: