Два десяті класи посадили разом 172 дерева,причому 10 а клас посадив на 24 дерева більше,ніж 10

б.скількидерев посадив кожен клас

Ответы на вопрос

Отвечает Лавник Лиза.

Ответ:

74 дерева посадив 10-б

98 дерев посадив 10-а

Объяснение:

Нехай 10-б посадив x дерев, тодi 10-а посадив (x + 24) дерев, разом вони посадили 172 дерева, тобто:

x + (x + 24) = 172

2x = 172 - 24

2x = 148

x = 74 (д.) посадив 10-б

74 + 24 = 98 (д.) - посадив 10-а

Отвечает Давидовская Анастасия.

Ответ:

10 а = x

10 б = x-24

x+x-24=172

2x=196

x=98

10a=98

10b=74