До 200г 10%-го розчину солі додали 40г солі. Визначити у відсотках вміст солі у новому розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Клыжко Николай.

Ответ:

25%

Объяснение:

Знайдемо скiльки солi у 200 г 10%-го розчину:

200*0,1 = 20 (г)

Додали 40г солі, тобто солi стало 20 + 40 = 60(г), але з тим збільшилась маса розчину, тобто розчину стало 200 + 40 = 240 (г)

Вміст солі у новому розчині:

60 : 240 * 100% = 25%