Знайдіть значення імовірності події що учень іспитах 20 білетів витягне з першого разу білет номер 5


Ответы на вопрос

Отвечает Гринькевич Даша.

Відповідь:

1/20 або 5%

Пояснення:

Якщо білетів 20, а йому потрібен 1 білет(не важливо, під яким номером), то той білет буде 1/20 від всіх білетів. Порахуємо відсотки:

1/20*100=0,05*100=5%