Знайдіть значення виразу а) 4x^2-4y^2, якщо x=51, y=49; б) 5a^2-10ab+5b^2, якщо a=7,3; b=2,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Вова.

Привет!

а)

4 {x}^{2}  - 4 {y}^{2}  = 4( {x}^{2}  -  {y}^{2} ) = 4(x - y)(x + y) = 4(51 - 49)(51 + 49) = 4 \times 2 \times 100 = 800

б)

5 {a}^{2}  - 10ab + 5 {b}^{2}  =  {a}^{2}  - 2ab +  {b}^{2}  =  {(a - b)}^{2}  =  {(7.3 - 2.3)}^{2}  =  {5}^{2}  = 25

Удачи ;)