Одна зі сторін прямокутника на 3 дм менша від іншої,знайдіть периметр прямокутника якщо його площа

70дм квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Лёша.

Ответ:

34 дм

Нехай 1 сторона х, 2 (х-3)

S=ab= х(х-3)=70

x^{2}-3х-70=0 по теоремi  Вiэта х1=10 х2=-7 - не пiдходить

отже 1 сторона 10 дм, 2 10-3=7 дм

Р=2(а+в)=2(10+7)=34 дм