-4x+3y+6=0 5x-9y+10=0 розв'яжіть сисмету рівнянь методом додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Ольга.

Ответ:

\left \{ {{-4x+3y+6=0} \atop {5x-9y+10=0}} \right. \\\left \{ {{-12x+9y+18=0} \atop {5x-9y+10=0}} \right. \\-7x+28=0\\-7x=-28\\x=-28/-7\\ x=4\\\left \{ {{x=4} \atop {5x-9y+10=0}} \right.\\ -9y=-10-5*4\\\\y=--30/-9\\y=30/y

Объяснение:

Щоб застосувати метод додавання потрыбно, щоб при додаванні кожного члена одна із невідомих знищувалася для цього я домножив у 2  пункті на 3 перше рівняння

Отвечает Березин Влад.

Ответ:

Объяснение:

 {-4x+3y+6=0    // * 3

 {5x-9y+10=0

     {-12x+9y+18=0

(+)  {5x-9y+10=0

     ------------------.

         -7x+28 =0

         -7x=-28

            x=4        podstawiam do (1) równania -4x+3y+6=0

-4*4+3y+6=0

-16 +3y+6=0

3y=10

y=10/3

OTBET:rozwiazaniem tego ukłdu równań jest para liczb: {x=4 ; {y=10/3