Допоможіть будьласка: Знайти сьомий член і різницю арифметичної прогресії у якій а6=-30,а8=-20


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ксюша.

Ответ:

решение смотри на фотографии

Объяснение:


Отвечает Плеханова Ангелина.

Член арифметичної прогресії є середнім арифметичним двох сусідніх членів:

a_7=\dfrac{a_6+a_8}{2}=\dfrac{-30-20}{2}=\dfrac{-50}{2}=-25

Знайдемо різницю:

d=a_7-a_6=-25-(-30)=-25+30=5

Відповідь: сьомий член дорівнює –25, різниця дорівнює 5.