Між числами 5 і 135 в ставте два таких числа, щоб вони разом із по даними утворювали геометричну

прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Никита.

Ответ:

5, 15, 45, 135

Объяснение:

b1= 5

b2= b1*q

b3= b1*q²

b4= b1*q³=135

q³=135/5

q³=27

q=3

b2= 5*3= 15

b3= 15*3= 45