Знайдіть сьомий член та суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо a1=10;d=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Хан Нурдос.

Ответ:

а1=10

а2=7

а3=4

а4=1

а5= -2

а6= -5

а7= -8

а8= -11

а9= -14

а10= -17

Объяснение:

S10=а1+а10/2 *10=10-17/2 *10=-35