Розв'яжіть рівняння х2- 14х+ 33 = 0, увідповідь запишітьбільший з коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайхеева Маша.

Ответ:

11

Объяснение:

x^{2} - 14x+ 33 = 0\\\\D=(-14)^{2}-4*33=196-132=64\\ x_{1}=\frac{14+8}{2}=11\\x_{2}=\frac{14-8}{2}=3