1. Складіть зведене квадратне рівняння, сума коренів якого дорівнює 5, а добуток – числу: 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Мария.

Ответ:

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-5\\\\q=x_1\cdot x_2=4\\\\\\\boxed{\; x^2-5x+4=0}