3а 7 зошитів і 4 блокноти заплатили 111грн. Скільки коштує зошит і скільки коштує блокнот, якщо

блокнот дорожчий за зошит на 3 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Ващилина Анна.

Нехай зошит коштує x грн. Тоді блокнот коштуватиме x+3 грн. Можемо скласти рівняння:

7x+4(x+3)=111\\7x+4x+12=111\\11x=99\\x=99:11=9

Тоді блокнот коштує 9+3=12 грн.

Відповідь: зошит — 9 грн, блокнот — 12 грн.

Отвечает Гишларкаева Руми.
Зошит коштує 9 грн , блокнот 12 грн