Знайдить корінь рівняння (x+6)(x-8)-(x+8)(x-8)=6 Пажалуйст, я вас умоляю ...


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Анастасия.

Ответ:

5

Объяснение:

(x+6)(x-8)-(x+8)(x-8)=6

(x+6)(x-8)-(x+8)(x-8)=6\\x^{2} -8x+6x-48-x^{2} +64-6=0

-2x+10=0\\-2x=-10\\x=5