Знайдіть корінь рівннянь 7х+4=5+8хДопоможіть будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлишак Мар'яна.

Ответ:

х= -1

Объяснение:

7х+4=5+8х

7х-8х=5-4

-х=1

х= -1