один із коренів даного квадратного рівняння дорівнює 2. знайдіть коефіцієнт k та другий корінь

рівняння :х2-3х+k=0

Ответы на вопрос

Отвечает Зарецкий Степан.

Ответ:

Объяснение:

х²-3х+k=0

х=2 ,4-6+к=0  , к=2.

х₁+х₂=3  2+х₂=3 , х₂=1