Довжина ділянки на 8 метрів більша від ширини. Площа ділянки дорівнює 48м2. Виберіть рівняння, що

відповідає умові, якщо ширину позначити через х

Ответы на вопрос

Отвечает Филоненко Глеб.

Ответ:

Объяснение:

Ширина = х

Длина = х+8

S = x*(x+8) = 48

x^2+8x-48 = 0

D > 0 -> 2 корня, однако один из них отрицательный, что невозможно

Потому найдем только положительный, x = 4 см

x+8 = 4+8 = 12 см