Вкажи пару чисел, що є розв’язком рівняння 2x−y=10. Відповідь: (1;2) (0;−10) (0;10) (−1;10) (2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Полина.

Ответ: (1;2) (0;-10) (0;10)

2*1-2=10 2*0-(-10)=10 2*0-10=10

2-2=10 0+10=10 0-10=10

0=10 Х 10=10 -10=10 X

(-1;10) (2;0)

2*(-1)-10=10 2*2-0=10

-2-10=10 4-0=10

-12=10 X 4=10 X