Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії якщо a1=-2 d=4. СРОЧНО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Григорий.

Ответ:

160

Объяснение:

a1 = -2; d = 4.

a10 = a1 + 9d = -2 + 9 * 4 = 34

S10 = \frac{a1 + a10}{2} * 10 = (-2 + 34) * 5 = 160