Знайти четвертий член геометричної прогресії у якій b1= q=4 (хід розвязування)


Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Андрей.

Ответ:

8

Объяснение:

b4=b1*q^3

b4=4^3/8=64/8=8

Отвечает Артеменко Ярослав.

Ответ:

bn=b1*q^(n-1)

b4=1/8*4^(4-1)=1/8*4^3=1/8*64=8

Объяснение: