(х^3 + 8) * (х^6 - 3)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Степан.

Відповідь:ну якщо , це рівняння виглядає так:

(3х+8)(6х-3)=0

18х²-9х+48х-24=0

18х²-39х-24=0

D=(-39)²-4×18×(-24)=3249

D= 57

x¹= 8/3

x²= -½

Пояснення: