Розв'яжіть систему способом додавання(3x+4y=-1(5x-4y=-23


Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Андрей.

Пояснення:

(3х+4y=-1

(5x-4y=-23

Додаємо так :

5х+3х+4у-4у=-1-23

8х=-24; x=-3

Підставляємо в  будьякий вираз. наприклад в 1 , тоді

3*(-3)+4у=-1

-9+4у=-1

4у=-1+9

4у=8

у=2

відповідь: розвязком системи є пара (-3;2)