з пункту А в пункт В вийшов пішохід. Через 2 години назустріч йому з пункту В виїхав велосипедист.

Відстань між пунктами дорівнює 68%. Відомо що швидкість на 12 км/год більша за швидкість пішохіда якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко София.

Ответ:

v - скорость пешехода;

(v+12) - скорость велосипедиста.

Согласно условию составляем уравнение:

5v+(5-2)(v+12)=68

5v+3(v+12)=68

5v+3v+36=68

8v=68-36

v=32/8=4км/ч - скорость пешехода;

4+12=16км/ч - скорость велосипедиста.