З пункту А в пункт В вийшов пішохід. Через 1 годину назустріч йому з пункту В вийшов велосипедист.

Відстань між пунктами дорівнює 51км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 13 км/год більша за швидкість пішохіда. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 3 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Ваня.

Ответ:

Скорость пешехода 5км/ч

Скорость велосипедиста 18км/ч

Объяснение:

Пусть скорость пешехода х км/ч

Тогда скорость велосипедиста (х+13) км/ч

Пешеход шел 3 часа, значит велосипедист ехал 2 часа

Т.к. расстояние между пунктами А и В =51 км, то можно составить уравнение

3х+ 2(х+13)=51

3х+2х+26 =51

5х= 51-26

х=5

Скорость пешехода 5 км/ч

Скорость велосипедиста (5+13) =18км/ч