Знайдіть суму та добуток кореннів рівняння 3x²+x-14=0


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Смотри в решении

Объяснение:

3x^{2}+x-14=0\\D=b^2-4ac\\D=1-4*3*(-14)\\D=1+168\\D=169\\\sqrt{D}=\sqrt{169}\\\sqrt{D}=13\\x_{1}=\frac{-b+\sqrt{D}}{2a}=\frac{-1+13}{6}=\frac{12}{6}=2\\x_{2}=\frac{-b-\sqrt{D}}{2a}=\frac{-1-13}{6}=\frac{-14}{6}=\frac{7}{3}=2\frac{1}{3}