Розв'яжіть систему лінійних рівнянь способом підстановкиx+4y=-63x-y=8


Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

{x+4y=-6

{3x-y=8

{x+4y=-63

{x=y+8

{y+8+4y=-63

{x=y+8

{5y=-71

{x=y+8

{y=- 71/5

{x=-31/5

OTBET:rozwiązaniem układu równań jest para liczb :(-71/5; -31/5)