Знайди координати точок перетину графіків функції y=-38x+15 та y=-21x-36​


Ответы на вопрос

Отвечает Едунова Анна.

Ответ:

Их нужно приравнять: -38x+15=-21x-36

-38x+21x=-36-15

-17x=-51

17x=51

x=3

y=-38*3+15=-99

точка пересечения с координатами (3;-99)

Объяснение:

Отвечает Борщ Дима.

Ответ:

х=3, у=-99

Объяснение: