Сума двох чисел дорівнює 135, а їх різниця дорівнює 17. Знайти ці числа. СРОЧНО розвяжите прошу

даю 40балов!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

76 і 59

Объяснение:

Нехай більше число дорівнює х, а менше y, Тоді за умовою задачі

x+y=135, x-y=17

(x+y)+(x-y)=135+17

x+y+x-y=152; 2x=152; x=152:2; x=76

x-y=17; y=x-17; y=76-17=59