Число -3 є коренем рівняння х+bx-12=0. Знайти другий корінь цього рівняння та значення b


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Ксения.

x² + bx - 12 = 0

x₁ = - 3

x₁ * x₂ = - 12

x₂ = - 12 : x₁ = - 12 : (- 3) = 4

x₂ = 4

- b = x₁ + x₂ = - 3 + 4 = 1

b = - 1