Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії ( аn ) якщо a1 = =2, d = 4


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ: S₁₀=200.

Объяснение:

a₁=2    d=4

an=a₁+(n-1)*d

a₁₀=2+(10-1)*4=2+9*4=2+36=38.

Sn=(a₁+an)*n/2

S₁₀=(2+38)*10/2=40*5=200.