6. Розв’яжіть методом додавання систему рівнянь х+у=4 х-у=5 А) (4,5; -0,5) Б) (-0,5; 4,5) В)

(-4,5; 0,5) Г) (0,5; -4,5) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александра.

Ответ:

А(4,5;-0,5)

Объяснение:

х+у+х-у=4+5 2х=9 х=4.5 у=4-4,5=-0,5