На картках записані числа від 1 до 20. Навмання обирають одну картку. Знайдіть ймовірність того, що

там буде дільник числа 20.

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Даня.

Ответ:

30%

Объяснение:

По-скольку делителей 6, то 6/20*100%=3/10*100%=30%