Знайдіть корені в рівнянні x⁴+2x²-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Відповідь: коренями рівняння є числа 1 і -1


Отвечает Ливинская Ярослава.

x⁴+2x²-3=0

x²(x²+2x-3) = 0

x² = 1             x²+2x-3 = 0

x₁ = -1;            D  = b² - 4ac

                      D = 4 - 4 ·(1) · (-3) = 16

                      x₂ =  \frac{-b + \sqrt{D} }{2}  = \frac{-2 + 4}{2} = 1;

Відповідь: -1, 1,.