Побудувати графік функції у = - 2х + 3 та визначити: а) значення у, якщо х = - 1; б) значення х,

якщо у = 3; в) проміжок, де у більший нуля.

Ответы на вопрос

Отвечает Оганесова София.

Ответ:

Объяснение:

График приложен

а) y=-2*(-1) +3 =5

б) -2x + 3=3

x=0

в)  - 2x+3>0

-2x>-3

x<1,5


Отвечает Степанов Антон.

Ответ:

по-моему б)

Объяснение:

не судите строго)