Помогите решить пжлст срочно:Площа прямокутного майданчика,відведеного для будівництва,дорівнює 80

м2,а його ширина на 2 м менша від довжини.Складіть рівняння для визначення довжини майданчика,позначивши її через х.Знайдіть х.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербацевич Тамара.

Ответ:

ширина = 8м

довжина = 10м

Объяснение:

х - його ширина       (a)

х+2 - його довжина (b)

S=ab

x(x+2)=80

x^2+2x=80

x =  8м (a)

b = x+2=10м