У классі 24 учнів. Навмання вибирають одного. Яка ймовірніть того, що це хлопчик, якщо у классі

хлопців 10?

Ответы на вопрос

Отвечает Айеро Дарья.

Ответ:Р(А)=10/24=5/12

Объяснение: ймовірність події= подія, яка нас цікавить / загальна кількість подій