Одне з двох додатніх чисел у тричі більше за інше. Знайдіть ці числа, якщо їх різниця дорівнює 28.


Ответы на вопрос

Отвечает Шпалерская Алина.

Ответ:

І число - 14

ІІ число - 42

Объяснение:

І число - х

ІІ число - х×3

Складаємо рівняння:

(х×3)-х=28

3х-х=28

2х=28

х=28÷2

х=14

якщо І число - 14,

то ІІ число - 14×3=42