Вкладник поклав до банку 10 000 грн під 5% річних. Скільки грошей буде на рахунку через 2 роки?


Ответы на вопрос

Отвечает Ряпосов Антоха.

Ответ:

10000÷100×5=500 за 1 рік

500×2=1000 за 2 роки

10000+1000=11000 буде на рахунку через 2 роки