Помогите ПРОШУУУУ Скільки коренів має рівняння 5х² + 3х- 2


Ответы на вопрос

Отвечает Земеров Стас.

Відповідь:

два

Пояснення:

знайдемо дискримінант

D=\sqrt{3^2-4*5*(-2)}=\sqrt{9+40}=\sqrt{49}  =7

якщо D>0, то коренів  два