Теплохід проходить за 4 год за течією річки й 5 год проти течії 312 км за 5 год за течією він

проходить на 94 км більше ніж за 3 год проти течії знайти швидкість теплохода в стоячій воді та швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Сартай Асия.

Ответ:

35 км/ч - скорость теплохода и 3 км/ч скорость течения

Объяснение:

x - скорость теплохода, y - течения,

4 ( x + y) + 5 ( x - y) = 312

5 ( x + y) - 3 ( x - y) = 94

2x + 8y = 94

x = 47 - 4y

9x - y = 312

9 ( 47 - 4y) - y = 312

423 - 37y = 312

37y = 423 - 312

37y = 111

y = 3 (км/ч)

x = 47 - 4 * 3

x = 35 (км/ч)