Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3 м/c. Знайдіть кінетичну енергію хлопчика. варіанти

відповідей 125 ДЖ 225 ДЖ 450 Дж 2250 Дж подробный ответ спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Евгения.

Ответ:

540 Дж

Объяснение:

Кинетическая энергия

Eк = m*V² / 2 = 50*3² / 2 = 225 Дж

Полная энергия:

E = Eп + Ек = 315 + 225 = 540 Дж