МЕТОДОМ ДОДАВАННЯ x+2y=18 -x+3y=2


Ответы на вопрос

Отвечает Антонович Анастасия.
Додамо ліві і праві частини рівняння системи:
5у=20
-х+3у=2

у=4
-х+3*4=2
-х = -10
х=10
відповідь:(10;4)- розв'язок системи методом додавання.
Отвечает Лёксина Алёна.

5у=20

у=4

здається так, але може бути не точно

(якщо не складно, помітьте як найкращу відповідь))