3. (20) У ящику 11 зелених, 4 білих, 5 чорних кульок. Навмання вибирають одну з них. Яка

імовірність того, що навмання обирають білу кульку?

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Відповідь: 1/5

Пояснення:

Скористаємось формулою P=\frac{m}{n}

Усього кульок: 11+4+5=20, а білих - 4.

Отже, імовірність обрати білу кульку буде: P=\frac{4}{20} =\frac{1}{5}