Помогите Пожалуйста ( яка з точок належить графіку рівняння x+y=9 А)(-6;-3)Б)(6;3)В)(7;3Г)(1;9)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Марта.

Ответ: Б

Для того, щоб визначити, яка точка лежить на графіку, підставимо значення змінної і функції:

x + y = 9

А: - 6 - 3 = - 9, не підходить

Б: 6 + 3 = 9, підходить

В: 7 + 3 = 10, не підходить

Г: 1 + 9 = 10, не підходить