Знайдіть значення похідної функції g(x) у точці x0 1) 2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Боюшенко Александр.

Ответ:

Объяснение:

1) g’(x)= 4x³-x

g’(1)= 4-1= 3

2) g’(x)= -2/sin²x

g’(x)= -2/0,5= -4