Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину функцій y=-0,3x+1,7 та y=0,5x+1,3


Ответы на вопрос

Отвечает Шерко Кристина.

Ответ:

-0.3x+1.7=0.5x+1.3

-0.3x-0.5x=1.3-1.7

-0.8x=-0.4

x=0.5

y=0.5*0.5+1.3=0.25+1.3=1.55

(0.5; 1.55)

Объяснение: