15 баллов не виконуючи побудови знайдіть координати точкb перетину функцій y=-0,3x+1,7 та

y=0,5x+1,3

Ответы на вопрос

Отвечает Анушевская Света.

Ответ:

у=-0,3х+1,7   у=0,5х+1,3

10у=-3х+17    10у=5х+13

-3х+17=10у     5х+13=10у

-3х=17=0       5х+13=0

-3х=-17            5х=-13

х=5 2/3            х=-2,6

10у=17             10у=13

у=1,7                 у=1,3

(5 2/3;1,7)         (-2,6;1,3)